(Фотогалерија) Подготвителен меч за пионерите против екипата на Работнички

На квалитетен тест меч, пионерите на Кул поразени од тимот на Работнички
08/29/2020
Кадетите на Кул со минимален пораз во дуелот со Македонија Ѓ.П
08/30/2020

(Фотогалерија) Подготвителен меч за пионерите против екипата на Работнички

Силен контролен натпревар за пионерите на Кул, против екипата на Работнички. Нашите млади надежи ги играат последните контролни дуели пред стартот на новата натпреварувачка сезона.

Погледнете ја фотогалеријата од дуелот, на кој триумфот му припадна на тимот на Работнички, кој славеше победа со резултат 0:2 ( 0:1).