(Фотогалерија) Еден гол го реши победникот на пријателскиот дуел меѓу кадетите на Кул и Македонија Ѓ.П

Кадетите на Кул со минимален пораз во дуелот со Македонија Ѓ.П
08/30/2020
Во петок контролни дуели за пионерите и младинците против екипата на Тетекс
09/01/2020

(Фотогалерија) Еден гол го реши победникот на пријателскиот дуел меѓу кадетите на Кул и Македонија Ѓ.П

Кадетите на ФК Кул беа минимално поразени на контролниот натпревар против екипата на Македонија Ѓ.П. Противникот славеше минимално ( 0:1) со погодок во последните минути од натпреварот.

Погледнете ја фотогалеријата од мечот