(ФОТО) ФК КУЛ генерација 2010 триумфално во гости кај Работнички

(Фотогалерија) Генерација 2012 на ФК КУЛ подобра од екипата на Еуроспорт
10/06/2020
Погледнете ги најинтересните моменти од дуелот на нашите девојки против ЖФК Фудбал Старс (ВИДЕО)
10/07/2020

(ФОТО) ФК КУЛ генерација 2010 триумфално во гости кај Работнички

Викендов, ФК КУЛ генерација 2010 гостуваше кај тимот на ФК Работнички во Градски Парк. Од мечот на кој  дојдовме до победа со резултат 6:2 (4:1),  извештај е достапен на нашиот сајт (ТУКА) во продолжение 20-сетина фотографии.