Погледнете ги најинтересните моменти од дуелот на нашите девојки против ЖФК Фудбал Старс (ВИДЕО)

(ФОТО) ФК КУЛ генерација 2010 триумфално во гости кај Работнички
10/06/2020
Избраниците на Нурединоски со голем пресврт ја победија Македонија Ѓ.П, кадетите триумфираа на контролен дуел
10/07/2020

Погледнете ги најинтересните моменти од дуелот на нашите девојки против ЖФК Фудбал Старс (ВИДЕО)

Изминатиов викенд на теренот „Арена Кул“ во населбата Кисела Вода, пријателски натпревар одиграа женските екипи на Кул и Фудбал Старс од Кочани. Одличен натпревар прикажаа и двете екипи,  на истиот ние дојдовме до победа со резултат 4:2.

Во продолжение ви носиме видео од нашиот Јутуб канал на кое може да ги погледнете најинтересните моменти од овој дуел.