(ВИДЕО) Македонија ЃП-ФК КУЛ генерација 2006

(Фотогалерија) Младинците и кадетите одиграа мечеви со ФК Скопје
10/27/2020
Пионерските екипи гостуваат во Струга, кадетите и младинците се домаќини на Струга Трим Лум
10/29/2020

(ВИДЕО) Македонија ЃП-ФК КУЛ генерација 2006

Генерацијата 2006 на ФК КУЛ викендов во Ѓорче одигра пријателски натпревар со екипата на Македонија Ѓ.П. Подобар беше домашниот тим, кој славеше победа со резултат 4:2. Погледнете видео извештај од овој дуел.