(Фотогалерија) Победа за младинците против Беласица

(Фотогалерија) Кадетите со висок триумф против Беласица го отворија пролетниот дел
03/08/2021
Со три победи и еден пораз го стартувавме пролетниот дел во младинските лиги
03/09/2021

(Фотогалерија) Победа за младинците против Беласица

Добар старт на пролетниот дел од сезоната имаа нашите младинците. Во саботата тие го одиграа првото пролетно коло во кое ја победија екипата на Беласица (3:2), извештајот можете да го прочитате на линкот, ТУКА.

Погледнете ја и фотогалеријата од натпреварот кој се одигра на „Локомотива“

06-16-2020-10.18.42