(Фотогалерија) ФК КУЛ-Вардар генерација 2007

Генерациите 2003 и 2006 одиграа контролни натпревари со екипата на Македонија Ѓ.П
05/16/2021
(Фотогалерија) Генерација 2010 одигра контролен натпревар со Њу Старс
05/17/2021

(Фотогалерија) ФК КУЛ-Вардар генерација 2007

Викендов на стадионот „Цементарница“  нашата селекција генерација 2007 ја пречека екипата на ФК Вардар. Одличен меч одиграа тимот на ФК КУЛ предводен од Карчев и гостинот на оваа средба, во продолжение фотографии од натпреварот.