(Фотогалерија) Кул и „Еден на Еден“ одиграа без голови на турнирот во Куманово

(ФОТО) Генерацијата 2012 настапи на турнир во организација на ФК Куманово Еуроспорт
09/05/2021
Пионерските екипи одиграа пријателски натпревари со екипата на Шкендија
09/11/2021

(Фотогалерија) Кул и „Еден на Еден“ одиграа без голови на турнирот во Куманово

Генерацијата 2012 беше дел од турнир кој го организираше ФК Куманово Еуроспорт. Во рамките на првото коло се сретнавме со екипата на „Еден на Еден“ која доаѓа од Могила. Натпреварот заврши без голови.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.