(Фотогалерија) Кадетите на Кул и Брегалница одиграа пријателски натпревар

Силна контролка за младинците на Кул против екипата на Брегалница
09/12/2021
(Фотогалерија) Младинците беа домаќини на Брегалница
09/15/2021

(Фотогалерија) Кадетите на Кул и Брегалница одиграа пријателски натпревар

Изминатиов викенд контролен натпревар на „Цементарница“ одиграа нашите кадети. Избраниците на Нурединоски за противник ја имаа екипата на Брегалница. Штипјани се покажаа како подобри на теренот и славеа триумф со резултат 0:3.

Во продолжение погледнете ја фотогалеријата.