(Фотогалерија) Голема победа за нашите кадети против Вардар

Победа за генерација 2008 на пријателскиот натпревар со Шкупи
10/31/2021
Фотогалерија од натпреварот на Кул и Вардар, во младинската Супер Лига
11/02/2021

(Фотогалерија) Голема победа за нашите кадети против Вардар

Во рамките на 2.првенствено коло, кадетите на Кул беа подобри од екипата на Вардар. Избраниците на Драган Стефановски-Гаге стигнаа до голема победа изразена со резултат 2:0. Двата погодоци беа дело на Бојан Јанкулоски. Извештај од натпреварот е достапен на линкот, ТУКА.

Погледнете 64 фотографии од победата на нашиот тим.