Фотогалерија од натпреварот на Кул и Вардар, во младинската Супер Лига

(Фотогалерија) Голема победа за нашите кадети против Вардар
11/01/2021
Се комплетираше и 2.коло во младинските лиги
11/02/2021

Фотогалерија од натпреварот на Кул и Вардар, во младинската Супер Лига

Во рамките на 2.првенствено коло, младинците на Кул беа домаќини на екипата на Вардар. Натпреварот кој се одигра на Цементарница заврши во корист на противникот кој славеше победа со резултат 1:2. Извештајот од натпреварот е достапен на следниов, ЛИНК.

Погледнете ја галеријата на фотографии од натпреварот во младинската Супер Лига.