Нашиот клуб освои 8 бодови после три одиграни кола со тешки противници, како изгледаат табелите во сите лиги

(Фотогалерија) Помладите пионери поразени од Њу Старс
11/10/2021
Македонија Ѓ.П е наш противник во 4.коло
11/12/2021

Нашиот клуб освои 8 бодови после три одиграни кола со тешки противници, како изгледаат табелите во сите лиги

После три одиграни кола во младинските лиги, нашиот клуб има освоено вкупно 8 бодови. Кул сигурно имаше најтежок распоред на стартот од сезоната, каде противници ни беа екипите на Работнички, Вардар и Њу Старс.

Погледнете како изгледаат табелите во сите четири категории:

Помлада пионерска Супер лига

Пионерска Супер лига

Кадетска Супер лига

Младинска Супер лига