(ФОТО) ЖФК КУЛ без бодови од натпреварот против ЖФК Скопје

(Фотогалерија) Младинците ги совладаа врсниците од ФК Победа
12/08/2021
Пионерските екипи гостуваат во Тетово, кадетите и младинците се домаќини на Ренова
12/10/2021

(ФОТО) ЖФК КУЛ без бодови од натпреварот против ЖФК Скопје

Викендов, на стадионот „Цементарница“ во рамките на 6.коло на кадетскиот тим на ЖФК КУЛ гостуваше тимот на ЖФК Скопје. Оваа средба заврши со минимална победа за гостинот со резултат 2:3 (1:1).