(Фотогалерија) КУЛ – А.Пандев ( кадети)

Порази за кадетките и младинките на Истатов Кул, на натпреварите против Тиверија
10/08/2022
Комплетни резултати од 4.коло во Супер Лигата
10/10/2022

(Фотогалерија) КУЛ – А.Пандев ( кадети)

Кадетите на Кул и Академија Пандев одиграа без голови, на натпревар од 4.коло во Кадетската Супер Лига. Натпреварот кој се одигра на Цементарница заврши со почетните 0:0. Извештај од натреварот е достапен на линкот, ТУКА.

Погледнете во продолжение фотогалерија од натпреварот на кадетите на Кул и А.Пандев.