(Фотогалерија) Повозрасните петлиња го одиграа првиот контролен натпревар

(ВИДЕО) Церемонија на доделување награди на турнирот „Кул Куп-2019“
07/13/2020
Ретроспектива на сезоната 2019/20 за генерацијата 2011 која настапи на три турнири
07/14/2020

(Фотогалерија) Повозрасните петлиња го одиграа првиот контролен натпревар

Изминатиов викенд, повозрасните петлиња на ФК Кул го одиграа првиот контролен натпревар. На теренот на Локомотива, за противник го имавме тимот на Скупи, кој славеше победа.

Погледнете фотографии од контролниот дуел на генерација 2006.