(ФОТОГАЛЕРИЈА) Генерациите 2003 и 2004 работат под „полна пареа“

Јован Митревски: Со мојот тим го дадовме максимумот на секој натпревар и заслужено завршивме на првото место во лигата
07/27/2020
(ФОТОГАЛЕРИЈА) ФК Кул генерација 2010 вредно работи под „будното око“ на Маџароски
07/30/2020

(ФОТОГАЛЕРИЈА) Генерациите 2003 и 2004 работат под „полна пареа“

Генерациите 2003 и 2004 на ФК Кул под водство на Един Нурединоски продолжуваат со тренинзи и подготовките за новата натпреварувачка сезона. После пауза од четири месеци поради пандемијата со корона вирусот, нашите млади надежи работат на највисоко ниво.

Како помина вчерашниот тренинг на теренот на Цементарница, можете да погледнете од нашата фотогалерија.