(Фотогалерија) Кадетите гостуваа на Работнички

Се одигра 1.коло во младинската Супер лига
10/25/2021
(Фотогалерија) Бод за младинците на натпреварот со Работнички
10/26/2021

(Фотогалерија) Кадетите гостуваа на Работнички

На отварање на новата натпреварувачка сезона во Супер Лигата, нашите кадети гостуваа кај екипата на Работнички. Иако бевме рамноправен противник, сепак на крајот бодовите останаа кај домашната екипа, која славеше со резултат 2:0 (0:0).

Погледнете ја фотогалеријата од кадетскиот натпревар на Кул и Работнички.

15