(Фотогалерија) Бод за младинците на натпреварот со Работнички

(Фотогалерија) Кадетите гостуваа на Работнички
10/25/2021
Вардар ќе биде противникот на КУЛ во 2.првенствено коло
10/28/2021

(Фотогалерија) Бод за младинците на натпреварот со Работнички

На отварањето на сезоната во Супер Лигата, нашите младинци во рамките на 1.коло гостуваа кај екипата на Работнички. Натпреварот кој се одигра на Алумина заврши со почетниот резултат 0:0. Голем бод за нашиот тим кој играше со играч помалку на теренот.

Во продолжение погледнете ја фотогалеријата од младинската средба на Кул и Работнички.