Нов контролен дуел за генерација 2010, против екипата на Биџо

(Фотогалерија) Генерациите 2003/04 физички се подготвуваа со кондициониот тренер
08/17/2020
(ФОТО) Традиционален петочен фудбалски дуел и дружба, на поранешни и сегашни членови на „семејството“ Кул
08/18/2020

Нов контролен дуел за генерација 2010, против екипата на Биџо

Во текот на утрешниот ден не очекува нов контролен натпревар со генерацијата 2010.

Повторно гостин ќе биде екипата на Биџо од Куманово, со која ќе одиграме пријателски меч.

Дуелот ќе се одигра на теренот на Локомотива, со почеток од 18:00 часот ( вторник).