(ВИДЕО) Најинтересните моменти и головите од триумфот на генерација 2006 против Њу Старс

(Фотогалерија) Триумф за генерација 2006 на пријателскиот меч против Њу Старс
09/02/2020
Победа за генерација 2007 на Кул, совладана Македонија Ѓ.П на контролен меч
09/03/2020

(ВИДЕО) Најинтересните моменти и головите од триумфот на генерација 2006 против Њу Старс

Генерацијата 2006 на Кул успеа да слави на контролен натпревар против екипата на Њу Старс. Мечот кој се одигра на „Цементарница“ го добија нашите млади надежи кои триумфираа со резултат 3:0, со погодоци во вториот дел од натпреварот.

Погледнете ги најинтересните моменти и голови од дуелот