(Фотогалерија) „Неуморната“ женска екипа на КУЛ продолжува со напорни тренинзи

Женскиот тим на КУЛ доби покана од „Американската амбасада“ за средба со селекторот на светскиот шампион
09/09/2020
(ФОТО) Младите фудбалерки на КУЛ го остварија својот сон, селекторот на САД им го покажа патот кон успехот
09/10/2020

(Фотогалерија) „Неуморната“ женска екипа на КУЛ продолжува со напорни тренинзи

Женската екипа на ФК Кул продолжува „неуморно“ да работи и тренира. Сите пофалби за нашите девојки кои секој тренинг го одработуваат максимално и сконцентрирано.

Во стандардниот вечерен термин во среда, на теренот во Ново Лисиче, нашите девојки под водство на Владимир Маџароски одржаа тренинг. Во продолжение можете да погледнете и галерија на фотографии.