(ФОТО) Генерација 2009 одигра два контролни дуели со Работнички

Помладите пионери со три бода се враќаат од Кратово, пионерите освоија бод
03/20/2021
(Фотогалерија) Продолжува победничката серија на кадетите
03/21/2021

(ФОТО) Генерација 2009 одигра два контролни дуели со Работнички

Генерацијата  2009 денес беше активна со одигрување на пријателски натпревари. На теренот во градски парк гостувавме кај екипата на Работнички. Одигравме два натпревари на кои бевме поразени. Сите играчи дадоа максимум на дождливото време.

Во продолжение можете да погледнете неколку фотографии од двата натпревари.