(Фотогалерија) Продолжува победничката серија на кадетите

(ФОТО) Генерација 2009 одигра два контролни дуели со Работнички
03/20/2021
Резултати од 9.коло, нашите екипи освоија 8 бодови
03/22/2021

(Фотогалерија) Продолжува победничката серија на кадетите

До својата деветта последователна победа во лигата стигнаа нашите кадети. На „Локомотива“ избраниците на Един Нурединоски беа подобри од екипата на Силекс, триумфирајќи со резултат 4:0 (3:0). Целосниот извештај можете да го прочитате на следниов, ЛИНК, додека фотогалеријата е достапна во продолжение.