(Фотогалерија) Генерација 2008 стигна до победа против Шкупи

(Фотогалерија) Со победа започна првенството за кадетките на ЖФК Кул
11/03/2021
Кул против Њу Старс, во 3.првенствено младинско коло
11/05/2021

(Фотогалерија) Генерација 2008 стигна до победа против Шкупи

Изминатиов викенд контролен натпревар одигра генерацијата 2008. Противник ни беше екипата на Шкупи, а нашите млади надежи на крајот излегоа како победници.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.