(Фотогалерија) Кул и Њу Старс ги поделија бодовите на натпревар од младинската Супер лига

Голем бод за нашите младинци,Њу Старс и Кул одиграа без голови
11/06/2021
Без бодови за генерација 2006 и на третиот првенствен натпревар
11/07/2021

(Фотогалерија) Кул и Њу Старс ги поделија бодовите на натпревар од младинската Супер лига

Младинците на Кул одиграа без победник на натпреварот од 3.првенствено коло против екипата на Њу Старс. Натпреварот кој се одигра на теренот во Ѓорче заврши без голови (0:0). Извештајот е достапен на линкот, ТУКА. 

Во продолжение погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.