(Фотогалерија) Помладите пионери поразени од Њу Старс

(Фотогалерија) Петрушевски и Цветановски донесоа прв триумф за пионерите
11/09/2021
Нашиот клуб освои 8 бодови после три одиграни кола со тешки противници, како изгледаат табелите во сите лиги
11/11/2021

(Фотогалерија) Помладите пионери поразени од Њу Старс

Помладите пионери го загубија својот натпревар од 3.првенствено коло. Иако имавме предност од еден гол, сепак на крајот бевме поразени со резултат 1:4

Погледнете ја фотогалеријата од натпреварот кој се одигра на Цементарница.