Како изгледаат табелите во пресрет на последните три кола во младинските лиги

Успешно коло против Ренова, преглед на резултати од 23.коло
05/16/2022
КУЛ-Брегалница, во рамките на 24.коло во младинските фудбалски лиги
05/19/2022

Како изгледаат табелите во пресрет на последните три кола во младинските лиги

Нашиот клуб го одигра и 23.младинско коло во кое освои 9 од максималните 12 бодови на натпреварите со екипата на Ренова. До крајот на сезоната остануваат да се одиграат уште три кола, погледнете како изгледаат табелите во сите четири категории.

Помлада Пионерска Супер лига

Пионерска Супер лига

Кадетска Супер лига

Младинска Супер лига