Табели во младинските лиги после три одиграни кола

Кул освои пет бодови на натпреварите со Шкупи, преглед на резултатите од одиграното 3.коло
10/03/2022
Ново 5.коло во Детската Лига, нашиот клуб ќе одигра вкупно 11 натпревари
10/06/2022

Табели во младинските лиги после три одиграни кола

После три одиграни „некомплетни“ кола, можете да ги погледнете табелите во сите четири младински лиги. Нашиот клуб до пред одигрување на новото 4.коло успеа да освои шест бодови, од кои пет во претходното коло. Се надеваме на добри резултати и во следното коло и зголемување на освоени бодови кои и тоа како ни се потребни во борбата за опстанок во оваа најсилна конкуренција во младинскиот фудбал.

Помлада пионерска Супер лига

Пионерска Супер лига

Кадетска Супер лига

Младинска Супер лига