Преглед на табелите во Супер Лигата

Успешно коло во Супер Лигата, КУЛ освои повеќе бодови од Брегалница
11/07/2022
Утре на програмата се натпреварите од 1/8 финалето во Купот против екипата на Работнички
11/08/2022

Преглед на табелите во Супер Лигата

Табели во Супер Лигата, после комплетирање на 7.коло во кое нашиот клуб оствари две победи, еден нерешен резултат и еден пораз, на натпреварите со екипата на Брегалница.

Во продолжение погледнете ги табелите во сите четири лиги.

Помлада пионерска Супер лига

Пионерска Супер лига

Кадетска Супер лига

Младинска Супер лига