(Фотогалерија) ФК Работнички – ФК Кул ( помлади пионери)

Пораз за пионерите во дуелот со Работнички
12/03/2022
Резултати од одиграното 11.коло во Супер Лигата
12/05/2022

(Фотогалерија) ФК Работнички – ФК Кул ( помлади пионери)

Последното есенско коло го одиграа нашите помлади пионери, кои загубија на гостувањето кај екипата на Работнички (2:0).

Погледнете ја фотогалеријата од натпреварот на помладите пионери.