(Фотогалерија) КУЛ – Македонија Ѓ.П, пионерски дуел

Табели во младинските лиги, кадетите се нашата најдобра пласирана екипа
03/14/2023
Против Шкупи, во 14.коло на младинската Супер Лига
03/16/2023

(Фотогалерија) КУЛ – Македонија Ѓ.П, пионерски дуел

Фотогалерија од натпреварот на  пионерите против екипата на Македонија Ѓ.П, кој го доби нашиот тим со резултат 2:0 (1:0).