Имаме комплетни 16 одиграни кола во Супер Лигата, како изгледаат табелите

Mostbet Türkiye Indir Android Apk Indir Ve Ios Ap
04/13/2023
1xbet Brasil: Veja Alguma Análise Completa Relacionada A Casa Sobre Aposta
04/14/2023

Имаме комплетни 16 одиграни кола во Супер Лигата, како изгледаат табелите

Во текот на вчерашниот ден се одиграа некои одложени натпревари, по што се комплетираше 16.коло во сите четири младински лиги. Нашите кадети го делат првото место со екипата на Академија Пандев и се најсериозни претеденти за освојување на титулата, додека од „сенка“ ги напаѓа Брегалница која има само четири бода помалку.

Во продолжение погледнете ги табелите:

Помлада пионерска Супер лига

Пионерска Супер лига

Кадетска Супер лига

Младинска Супер лига