Младинците подобри од Брегалница Штип (Фотогалерија)

(Фотогалерија) КУЛ подобар од Брегалница во дуел од кадетската лига
05/01/2023
Преглед на резултатите од одиграните натпревари во 18.коло на Супер лигата
05/02/2023

Младинците подобри од Брегалница Штип (Фотогалерија)

Викендов во натпревар од младинската лига тимот на Кул ја совлада екипата на ФК Брегалница, во продолжение фотографии од оваа средба.