(Фотогалерија) ФК КУЛ – ФК Милано (помлади пионери)

Се комплетираше 20.коло во Супер Лигата, голема победа за кадетите во Куманово
05/21/2023
Претпоследно коло во Супер Лигата, КУЛ на „мегдан“ со Шкендија
05/26/2023

(Фотогалерија) ФК КУЛ – ФК Милано (помлади пионери)

Фотогалерија од натпреварот на помладите пионери против екипата на Милано.