(Фотогалерија) Генерација 2009 со нов триумф на пријателските дуели

(Фотогалерија) Меѓусебен контролен натпревар на генерациите 2006 и 2007
10/19/2020
(Фотогалерија) ФК КУЛ генерација 2011 доминираше на мечот со Дрим тим
10/20/2020

(Фотогалерија) Генерација 2009 со нов триумф на пријателските дуели

До нова победа на контролните натпревари стигна генерацијата 2009 на ФК Кул која беше подобра од екипата на Дрим Тим. Извештај од победата на нашите момчиња можете да прочитате на линкот, ТУКА.

Погледнете фотографии од натпреварот кој се одигра на „Локомотива“