(Фотогалерија) ФК КУЛ генерација 2011 доминираше на мечот со Дрим тим

(Фотогалерија) Генерација 2009 со нов триумф на пријателските дуели
10/20/2020
Стефан Здравески: Задоволен сум од игрите на нашиот тим, да бидеш капитен значи да си лидер и да го даваш максимумот на секој натпревар
10/21/2020

(Фотогалерија) ФК КУЛ генерација 2011 доминираше на мечот со Дрим тим

Викнедов, ФК КУЛ генерација 2011 го победи тимот на ФК Дрим Тим. На мечот на кој бевме домаќини на теренот на Локомотива победивме со високи 7-2 (3-1).

Извештајот може да го најдете на нашиот сајт (ТУКА), фотографии од дуелот погледнете во продолжение.