(Фотогалерија) ФК КУЛ генерација 2010 и 2011 на мегдан со Милано

Успешно коло за младите надежи на ФК Кул, освоени максимални 12 бодови
11/16/2020
(Фотогалерија) Кадетите на Кул со нова победа во лигата
11/17/2020

(Фотогалерија) ФК КУЛ генерација 2010 и 2011 на мегдан со Милано

Вчера, на теренот „Локомотива“, ФК КУЛ генерација 2010 и 2011 одиграа натпревари против ФК Милано. Извештаи од дуелите против кумановчани може да погледнете на нашиот сајт (ТУКА)  во продолжение фотографии од дуелите.

ФОТО ГЕНЕРАЦИЈА 2010

ФОТО ГЕНЕРАЦИЈА 2011