(Фотогалерија) Седма последователна победа за генерација 2005

Со три победи и еден пораз го стартувавме пролетниот дел во младинските лиги
03/09/2021
(Фотогалерија) Пионерите останаа без бодови во дуелот со Беласица
03/10/2021

(Фотогалерија) Седма последователна победа за генерација 2005

До седмата последователна победа во помладата пионерска лига стигна генерацијата 2005. Изминатиов викенд тие гостуваа во Струмица кај екипата на Беласица, која ја совладаа високо со резултат 0:6. Целосниот извештај од дуелот можете да го прочитате на линкот, ТУКА.

Достапни се и 50 фотографии од натпреварот одигран во Струмица.