(Фотогалерија) Пионерите останаа без бодови во дуелот со Беласица

(Фотогалерија) Седма последователна победа за генерација 2005
03/09/2021
Пласман на нашите екипи после 7 одиграни кола во младинските лиги
03/10/2021

(Фотогалерија) Пионерите останаа без бодови во дуелот со Беласица

Изминатиов викенд стартуваше пролетниот дел од сезоната во младинските лиги. Пионерите беа гости на екипата на Беласица, од која бевме минимално поразени со резултат 1:0. Извештајот е достапен на линкот, ТУКА.

Во продолжение можете да ја погледнете и фотогалеријата.