(Фотогалерија) Нови три бода за кадетите, гостинска победа кај Струга ТЛ во дербито

(Фотогалерија) Младинците минимално поразени од Струга ТЛ
04/06/2021
Како изгледаат табелите после одигрување на 11.коло
04/07/2021

(Фотогалерија) Нови три бода за кадетите, гостинска победа кај Струга ТЛ во дербито

Во неделата, избраниците на  Нурединоски, кадетскиот тим на ФК КУЛ гостуваше кај екипата на ФК Струга ТЛ  и оствари победа со резултат 1-3 (0-2). Во продолжение фотографии од средбата, извештај достапен на следниот ЛИНК