(Фотогалерија) ФК КУЛ генерација 2006 го совлада Пелистер

(Фотогалерија) ФК КУЛ генерација 2005 подобар од Вардар
05/24/2021
Нашите селекции 2011 и 2012 беа поуспешни од Милано (ФОТО)
05/25/2021

(Фотогалерија) ФК КУЛ генерација 2006 го совлада Пелистер

Викендов, на стадионот „Цементарница“ се одигра контролен-натпревар за момци родени 2006. Избраниците на  Божиноски, ФК КУЛ беа домаќини  на ФК Пелистер. Нашите надежи дојдоа до победа на оваа средба од која ви носиме фотогалерија, на нашиот сајт достапен е и извештај!