(Фотогалерија) Младинците подобри од А.Пандев

На 11.октомври се закажани натпревари од Детската Лига на ФФМ
10/10/2022
Висок пораз за Истатов Кул на натпреварот од Првата Лига против екипата на Каменица Саса
10/11/2022

(Фотогалерија) Младинците подобри од А.Пандев

Прва победа сезонава за нашите младинци кои на домашен терен беа подобри од екипата на Академија Пандев (2:0). Извештај од натпреварот можете да погледнете на линкот, ТУКА.

Фотогалеријата е достапна во продолжение.