(Фотогалерија) Три бода за пионерите на натпреварот против Победа

(Фотогалерија) Победничко коло за помладите пионери
04/23/2023
(ТАБЕЛИ) Кул и А.Пандев со исти бодови и по комплетирање на 17.коло, Шкупи се вмеша во борбата за титулата
04/25/2023

(Фотогалерија) Три бода за пионерите на натпреварот против Победа

Во судиското надополнување, Стојанче Камчев донесе три бода за пионерите на натпревар од 17.коло во Супер лигата против екипата на Победа. Извештај од натпреварот е достапен на линкот, ТУКА.

Фотогалерија од натпреварот можете да погледнете во продолжение.